Урок
54. Практична робота 15 Використання
математичних, логічних та статистичних функцій табличного процесора. Умовне
форматування.
Цілі:
ü навчальна: формувати
вміння використовувати у формулах вивчені функції та налаштовувати умовне
форматування комірок таблиці;
ü розвивальна: розвивати
вміння використовувати отримані знання в різних ситуаціях під час роботи за
комп'ютером;
ü виховна: виховувати
інформаційну культуру, дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки.
Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок.
Обладнання та наочність: дошка,
комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: Табличний
процесор,браузер, браузер.
Хід уроку
І.
Організаційний етап
·
привітання
·
перевірка присутніх
·
перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Перевірка домашнього завдання
ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності
—
Ви, напевне, вже хочете спробувати застосувати здобуті знання на практиці. Але
для цього потрібно пригадати основні терміни й поняття.
IV. Формування вмінь та навичок
Практична робота 15.Використання
математичних, логічних та статистичних функцій табличного процесора. Умовне
форматування
1)
Повторення
правил безпечної поведінки за комп’ютером.
2)
Інструктаж
учителя.
Підручник
ст. 247-248
3)
Практична робота
за комп’ютерами.
4)
Вправи для очей.
VIІ. Підсумки уроку
Оцінювання
обсягу і якості виконання практичної роботи. Формулювання висновку: які типи
функцій використовують для розрахунків; яка з використовуваних функцій має
найбільше аргументів; які переваги надає умовне форматування комірок.
VІІI. Домашнє завдання
Додаткове
завдання.
Складіть таблицю, яка була б корисною для збирання й опрацювання результатів
змагань з бігу на 100 м. Передбачте, щоб під час внесення результатів відразу ж
фіксувались найвище і найнижче значення, обчислювалось середнє значення, а
також виділялось іншим кольором тло комірок, в яких результат перевищує
середній.
ІХ Оцінювання роботи учнів
Комментариев нет:
Отправить комментарий