Урок №49


Урок №49. Абсолютні, відносні й мішані посилання на комірки та діапазони комірок.
Цілі:
·        навчальна: познайомити учнів з модифікаціями при копіюванні формул;
·        розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
·        виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
·        засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: LibreOfficeCalc.
Хід уроку
І. Організаційний етап
·        Привітання з класом
Доброго дня, діти.
·        Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми з вами познайомимось з модифікаціями при копіюванні формул.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
·        Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд3
1.     Як у табличному процесорі записується посилання на клітинку? Для чого воно використовуються?
2.     Що таке модифікація формул? Коли вона відбувається? За якими правилами здійснюється?
3.     Які властивості має сторінка текстового документа? Яких значень можуть набувати ці властивості? Як установити значення властивостей сторінки?
IV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
·        Практичне завдання (Слайд13-21)
Інструктаж вчителя. Роздача інструкційних карток.
·        Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підведення підсумків уроку
·        Бесіда за питаннями (Слайд22)
1.     Що таке модифікація?
2.     Яких різновидностей буває модифікація?
3.     Опишіть абсолютну модифікацію.
4.     В чому особливість відносної модифікації?
5.     Що це за мішана модифікація?
VII. Домашнє завдання
Опрацювати матеріал параграфу 7.1 на сторінках 230-231

Комментариев нет:

Отправить комментарий